Nowa placówka Grupy LUXMED pod marką PROFEMED

nowa placowka luxmed
Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje piękno Grupa LUXMED uruchomiła właśnie nowe centrum medyczne – PROFEMED Medycyna Estetyczna. Placówka położona jest w centrum Warszawy, na VI piętrze budynku, w którym zlokalizowany jest hotel Marriott.

Dzisiejsze tempo życia, nadmiar obowiązków i nieustanna ocena, jakiej poddaje nas otoczenie, sprawiają, że możemy czuć się zestresowani, zagubieni i wyobcowani. To ogromny problem, niestety często niedoceniany, dlatego też ideą placówki PROFEMED Medycyna Estetyczna jest przywracanie równowagi między tym, co wewnętrzne, a tym, co zewnętrzne. Placówka została stworzona dla tych, którzy w codziennym zabieganiu pragną odnaleźć harmonię i spokój oraz wydobyć swoje wewnętrzne piękno. To właśnie dla nich powołano zespół specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem, empatią i pasją. W jego skład wchodzą lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy, specjaliści od akupunktury, osteopatii, fizjoterapii, masażu, a także psychoterapeuci, psychoseksuolog, psychodietetycy, a nawet wizażystka i brafitterka.
W placówce można zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić się, wykorzystując działanie lasera, wyszczuplić za pomocą urządzeń najnowszej generacji, a nawet dobrać bieliznę korygującą. Za pomocą aparatu VISIA można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry, co pozwoli zaplanować odpowiednie zabieg, a także systematycznie kontrolować efekty stosowanych terapii. Do dyspozycji klientów jest nawet minibiblioteczka z poradnikami z różnych dziedzin oraz szeroka gama profesjonalnych kosmetyków marki Obagi przeznaczonych do domowej pielęgnacji.
Zabiegi poprawiające wygląd zewnętrzny to tylko jeden z wielu elementów wpływających na dobre samopoczucie człowieka. Mając tego świadomość specjaliści dostosowują proces terapeutyczno-zabiegowy do indywidualnych potrzeb każdego zgłaszającego się do placówki pacjenta, starają się przy tym dostrzec i poprawić wszystkie aspekty życia.