Wiosenno-letnie nowinki od Veery

Wiosenno-letnie nowinki od Veery
Wiosenno-letnie nowinki od Veery

Wiosna to tradycyjnie czas kiedy kobiety odsłaniają nogi. Chętniej noszą spódnice i sukienki. Dla eleganckich i równocześnie dbających o zdrowe piękno swoich nóg kobiet, Veera przygotowała wyjątkową nowość – pończochy i podkolanówki z odkrytymi palcami.


To idealne rozwiązanie na coraz cieplejsze dni. Dodatkowo eleganckie, samonośne pończochy z koronką oraz podkolanówki mają jeszcze ważny atut. Należą do linii produktów profilaktycznych, wykorzystujących kompresjoterapię (I kl. ucisku, 18-21 mmHg). Dzięki temu, testowanemu klinicznie rozwiązaniu, można zachować zdrowe i piękne nogi na długie lata.
Niezwykła siła działania pończoch i podkolanówek Veera polega na zastosowaniu zmiennego ucisku – większego w okolicach kostki, słabszego na łydce i rozluźniającego się ku górze. Dzięki temu nie tworzą się zastoje w dolnych partiach nóg, a krew jest odprowadzana ku górze. Skuteczność produktów uciskowych Veera polega na mechanizmie zmniejszenia przekroju żył i zbliżenia do siebie płatków zastawek żylnych. Sprawnie funkcjonujące, a więc „domknięte” zastawki, zapobiegają cofaniu się krwi. W takiej sytuacji poprawia się prędkość przepływu krwi, a tym samym unikamy nadmiernego rozdęcia żył.
Pończochy czy podkolanówki ze stopniowaną kompresją poprawiają zatem krążenie, redukują obrzęk i uczucie ciężkości nóg. Stopniowany ucisk skierowany od kostki ku górze pomaga żyłom przepompować krew do serca. Wszystko to jest bardzo istotne, zwłaszcza przy siedzącym trybie życia lub pracy wykonywanej na stojąco.
Veera gwarantuje doskonały komfort noszenia, dzięki jakości wykonania. Podwójnie oplecione włókno LYCRA nadaje trwałość oraz sprawia, że pończochy są przyjemne dla ciała. Warto także podkreślić, że zarówno pończochy, jak i podkolanówki występują w wielu wariantach kolorystycznych.
Nowości w ofercie Veery można zakupić w cenie 32 zł (podkolanówki) oraz 72,50 zł(pończochy).
Dodatkowe informacje: Veera i kompresjoterapia
Produkty z linii Veera profilaktyczna polecane są przy:
Zmęczeniu nóg, Niewydolności krążenia, Obrzękach nóg, Pękaniu drobnych naczyń (pajączków), Siedzącym lub stojącym trybie życia, Skłonności genetycznej do żylaków
Leczenie uciskiem, które stosowane z powodzeniem przez noszenie rajstop Veera, jest przykładem na korzyści płynące z rozwiązań łączących medycynę i modę. Dotychczas coś co było profilaktyczne, nie zawsze było estetyczne. Dziś w zapobieganiu nieestetycznym pajączkom, czy w przyszłości żylakom, kompresjoterapia jest niezastąpiona, a przy tym nie oznacza wstydliwych, grubych i niegustownych rajstop.
Do powstawania żylaków przyczynia się niezdrowy tryb życia, np. długotrwała praca w pozycji siedzącej lub stojącej, otyłość a także obciążenie genetyczne. Bacznie obserwując organizm można wyłapać pierwsze symptomy choroby, a także zapobiec jej rozwojowi. To, co powinno nas zaniepokoić to m.in.: kurcze mięśni łydek, obrzęk, bóle, uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, pojawienie się pajączków. Warto wówczas pamiętać o niezbędnej dawce ruchu poprawiającej krążenie. Działania jednak należy wesprzeć skuteczną metodą na pozbycie się przykrych dolegliwości, jaką jest regularne stosowanie rajstop uciskowych. Takie właśnie zadanie mają spełniać doskonale wykonane, testowane klinicznie produkty Veera przeciw żylakowa.
W szerokiej gamie produktów flebologicznych Veera są rajstopy o różnej sile ucisku, która jest wyrażona w mm słupka rtęci. Produkty o sile ucisku poniżej 18mm należą do profilaktycznych, natomiast te, które posiadają ucisk większy niż 18mm są stosowane terapeutycznie. Zarówno badania kliniczne, jak i praktyka wielu flebologów potwierdzają skuteczność działania produktów uciskowych. Warto wiedzieć, że kompresja na poziomie 15mm eliminuje uczucie ciężkości nóg, ból mrowienie i obrzęk. Natomiast ucisk w wysokości 18mm skutecznie zmniejsza zachorowalność na zapalenie żył głębokich podczas podróży.
Decydując się na kupno skarpet lub rajstop uciskowych należy kierować się wzrostem, wagą ciała a także, w przypadku większego ucisku, obwodami wokół kostki oraz łydki. Pamiętajmy, że tylko produkty odpowiednio dopasowane i zapewniające właściwy ucisk spełnią swoje zadanie.

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img