Specjalistyczna pielęgnacja skóry, czyli wszystko o marce Bio-Oil

600

Specjalistyczna pielęgnacja skóry, czyli wszystko o marce Bio-Oil

 

Kiedy używać?

Bio-Oil to specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry w przypadku:

– rozstępów,

– blizn,

– nierównomiernego kolorytu skóry,

– skóry starzejącej się,

– skóry odwodnionej.

Lekka konsystencja, subtelny zapach, bogactwo dobroczynnych składników aktywnych, a przede wszystkim wysoka skuteczność potwierdzona badaniami klinicznymi – to właśnie olejek Bio-Oil – niezastąpiony specjalista w walce o piękny wygląd skóry.

Również zapobiegawczo

Bio-Oil widocznie poprawia wygląd nowych i istniejących blizn. Stosowany profilaktycznie zmniejsza możliwości wystąpienia rozstępów w trakcie ciąży.

Pomaga również poprawić wygląd już istniejących rozstępów. Badania pokazują, że u 92% osób po 8 tygodniach stosowania Bio-Oil nastąpiła poprawa wyglądu blizn (proDERM, 2010). W takim samym czasie u 100% badanych stwierdzono istotną poprawę wyglądu rozstępów (proDERM, 2010).

U 86% badanych osób po 12 tygodniach nastąpiła poprawa w zakresie nierównomiernego kolorytu skóry na twarzy (Thomas J. Stephens & Associates, 2011).

Skład

Receptura olejku to połączenie wyciągów roślinnych i witamin oraz przełomowego składnika PURCELLIN OIL™, który sprawia, że konsystencja produktu jest lekka i nietłusta. Zapewnia też dobre rozprowadzanie i wchłanianie się olejku w skórę oraz lepszą absorpcję składników odżywczych.

Bio-Oil należy stosować w miejscach dotkniętych problemem, dwa razy dziennie przez minimum 3 miesiące.

Dostępność w sklepach

Olejek Bio-Oil dostępny jest w opakowaniach o różnej pojemności:

  •  60 ml – cena: ok. 36,99 zł
  •  125 ml – cena ok 64,99 zł
  •  200 ml – cena ok. 84,99 zł