Sezon przeziębieniowy – jakie leki wybieramy najczęściej?

vicks

Jak wynika z badań, konsumenci najczęściej, bo aż w 64,6% do walki z objawami przeziębienia lub grypy wybierają leki łagodzące wiele objawów jednocześnie. 66% przyjmuje leki wydawane bez recepty i 56,5% badanych wie, że spożywanie ciepłych płynów, takich jak herbata, wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i jest to jeden z popularnych sposobów, które podejmują podczas zwalczania objawów przeziębienia lub grypy i z wirusami są ostre pokarmy np. gorąca, dobrze przyprawiona zupa. Nie zapominajmy jednak o wsparciu organizmu sprawdzonym lekiem. Vicks SymptoMed Complete to jedyny w Polsce gorący napój na przeziębienie i grypę łagodzący aż 6 objawów choroby: gorączkę, ból głowy, ból ciała, gardła, zatkany nos a także kaszel mokry*.


Zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol,
i można stosować go o każdej porze dnia.
Warto wiedzieć, że doskonałym domowym sposobem na walkęz wirusami są ostre pokarmy np. gorąca, dobrze przyprawiona zupa. Nie zapominajmy jednak o wsparciu organizmu sprawdzonym lekiem. Vicks SymptoMed Complete to jedyny w Polsce gorący
napój na przeziębienie i grypę łagodzący aż 6 objawów choroby: gorączkę, ból głowy, ból ciała,
gardła, zatkany nos a także kaszel mokry*.
Zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol,
i można stosować go o każdej porze dnia.nowy, Substancja czynna: Paracetamol + fenylefryny
chlorowodorek + gwajafenezyna, Dawka substancji aktywnej: 500 mg + 10 mg + 200 mg,
Postać: Proszek do sporządzania roztworu doustnego, Wskazania: Krótkotrwałe, doraźne
łagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, takich jak ból o nasileniu
łagodnym do umiarkowanego, gorączka, nieżyt nosa oraz ułatwianie odkrztuszania przy
kaszlu produktywnym, Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol, gwajafenezynę,
fenylefryny chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Zaburzenia czynności wątroby lub ciężkie zaburzenia czynności nerek, nadciśnienie, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroba serca, jaskra z wąskim kątem przesączania, porfiria, stosowanie u pacjentów przyjmujących trójpierścieniowe leki antydepresyjne, stosowanie u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO-I) obecnie lub w ciągu ostatnich 2 tygodni, stosowanie u pacjentów przyjmujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne, stosowanie u pacjentów przyjmujących aktualnie inne leki sympatykomimetyczne, dzieci poniżej 12. roku życia. Podmiot odpowiedzialny: WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH.
Sugerowane ceny dla pacjenta:
5 szt. – 15,70 zł
10 szt. – 24,10 zł

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img