Sezon przeziębieniowy – jakie leki wybieramy najczęściej?

vicks

Jak wynika z badań, konsumenci najczęściej, bo aż w 64,6% do walki z objawami przeziębienia lub grypy wybierają leki łagodzące wiele objawów jednocześnie. 66% przyjmuje leki wydawane bez recepty i 56,5% badanych wie, że spożywanie ciepłych płynów, takich jak herbata, wpływa korzystnie na nasze samopoczucie i jest to jeden z popularnych sposobów, które podejmują podczas zwalczania objawów przeziębienia lub grypy i z wirusami są ostre pokarmy np. gorąca, dobrze przyprawiona zupa. Nie zapominajmy jednak o wsparciu organizmu sprawdzonym lekiem. Vicks SymptoMed Complete to jedyny w Polsce gorący napój na przeziębienie i grypę łagodzący aż 6 objawów choroby: gorączkę, ból głowy, ból ciała, gardła, zatkany nos a także kaszel mokry*.


Zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol,
i można stosować go o każdej porze dnia.
Warto wiedzieć, że doskonałym domowym sposobem na walkęz wirusami są ostre pokarmy np. gorąca, dobrze przyprawiona zupa. Nie zapominajmy jednak o wsparciu organizmu sprawdzonym lekiem. Vicks SymptoMed Complete to jedyny w Polsce gorący
napój na przeziębienie i grypę łagodzący aż 6 objawów choroby: gorączkę, ból głowy, ból ciała,
gardła, zatkany nos a także kaszel mokry*.
Zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol,
i można stosować go o każdej porze dnia.nowy, Substancja czynna: Paracetamol + fenylefryny
chlorowodorek + gwajafenezyna, Dawka substancji aktywnej: 500 mg + 10 mg + 200 mg,
Postać: Proszek do sporządzania roztworu doustnego, Wskazania: Krótkotrwałe, doraźne
łagodzenie objawów towarzyszących przeziębieniu i grypie, takich jak ból o nasileniu
łagodnym do umiarkowanego, gorączka, nieżyt nosa oraz ułatwianie odkrztuszania przy
kaszlu produktywnym, Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol, gwajafenezynę,
fenylefryny chlorowodorek lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Zaburzenia czynności wątroby lub ciężkie zaburzenia czynności nerek, nadciśnienie, nadczynność tarczycy, cukrzyca, choroba serca, jaskra z wąskim kątem przesączania, porfiria, stosowanie u pacjentów przyjmujących trójpierścieniowe leki antydepresyjne, stosowanie u pacjentów przyjmujących inhibitory monoaminooksydazy (MAO-I) obecnie lub w ciągu ostatnich 2 tygodni, stosowanie u pacjentów przyjmujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne, stosowanie u pacjentów przyjmujących aktualnie inne leki sympatykomimetyczne, dzieci poniżej 12. roku życia. Podmiot odpowiedzialny: WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH.
Sugerowane ceny dla pacjenta:
5 szt. – 15,70 zł
10 szt. – 24,10 zł