Rośnie świadomość żywieniowa Polaków

ROŚNIE ŚWIADOMOŚĆ ŻYWIENIOWA POLAKÓW
ROŚNIE ŚWIADOMOŚĆ ŻYWIENIOWA POLAKÓW

Pod znanym powiedzeniem „Jestem tym, co jem” może podpisać się coraz więcej Polaków. Rośnie świadomość, jak ważne jest to, co jemy, jakość i sposób wytwarzania produktów, z których komponujemy nasze codzienne menu. Ma ono zasadniczy wpływ na nasze zdrowie, a co za tym idzie na samopoczucie. Wraz z rozwijającą się potrzebą, by wybierać zdrowe i wartościowe produkty, poszerza się oferta Smaku Natury – delikatesów z najbogatszą ofertę ekologicznych produktów w Polsce.


Wszyscy, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze wiedzą, że zrównoważona dieta i zdrowe,
nieprzetworzone produkty stanowią podstawę właściwego funkcjonowania organizmu. O wyglądzie i zdrowiu człowieka decydują nie tylko geny, lecz w dużym stopniu codzienne wybory dotyczące odżywiania i trybu życia.
Wszyscy, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze wiedzą, że zrównoważona dieta i zdrowe,
nieprzetworzone produkty stanowią podstawę właściwego funkcjonowania organizmu. O wyglądzie i zdrowiu człowieka decydują nie tylko geny, lecz w dużym stopniu codzienne wybory dotyczące odżywiania i trybu życia.

Powszechnie panuje przekonanie, że „zdrowa żywność” to zawsze żywność ekologiczna. Warto jednak wiedzieć, że produktem ekologicznym możemy nazwać tylko taki, który spełnia normy unijne i posiada certyfikat wydany przez upoważnioną do tego jednostkę certyfikującą. Charakterystyczny zielony znaczek jest gwarancją jakości i dlatego warto szukać go, robiąc codzienne zakupy.
– Kiedy 2003 roku powstały Delikatesy Smak Natury, mało kto wiedział, dlaczego warto sięgać po żywność z certyfikatem ekologicznym. Dziś, 11 lat później, prowadzimy sklep stacjonarny i internetowy oferując klientom ponad sześć tysięcy produktów, a ich asortyment ciągle się poszerza. To wymierny dowód na to, że świadomość Polaków na temat odżywiania wzrasta i mając wybór coraz chętniej sięgają po zdrowe produkty od sprawdzonych dostawców – mówi Marianna Przybylska, ekspert ds. merytorycznych Smaku Natury.

Spośród 6000 produktów dostępnych w delikatesach Smak Natury, ponad 4000 posiada certyfikat ekologiczny. – Możemy pochwalić się najszerszym asortymentem świeżych produktów ekologicznych, takich jak: owoce i warzywa, mięsa i wędliny, nabiał oraz pieczywo. Dzięki temu Klienci mogą u nas zrobić kompleksowe zakupy. To dla nich duża oszczędność czasu i wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w sklepie internetowym, w którym zapewniamy dostawę do domu na terenie całej Polski – mówi Tomasz Kaliński, manager Smaku Natury.

Stacjonarne delikatesy Smak Natury mieszczą się na warszawskich Kabatach, nieopodal stacji metra. Chętnie zaglądają tutaj osoby znane z pierwszych stron gazet, zwłaszcza przedstawiciele show businessu. Klientami sklepu są nie tylko mieszkańcy Kabat. Wielu przyjeżdża z odległych części stolicy, by wybrać dla siebie i bliskich najlepszej jakości produkty w konkurencyjnej cenie – wiele produktów można kupić tu w cenach porównywalnych do tych masowo dostępnych, zyskując jakość i pewność, że powstały przy zachowaniu ekologicznych standardów.

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img