NOWOŚĆ na wirusy – ZATOGRIP®, SAMPELIN®, SINOS®

zatogripTwoje dziecko choruje. Męczy je katar i kaszel. Borykacie się z chorymi zatokami, bolącym uchem. Potrzebujesz właściwego rozwiązania problemów, ale ilość środków na rynku przyprawia o ból głowy… Oczekujesz szybkiego i skutecznego wyeliminowania objawów grypy i przeziębienia. Na te dolegliwości, dotykające maluchy powyżej 2. roku życia, została stworzona gama syropów:
ZATOGRIP, SAMPELIN i SINOS.

sampeli
Zatkany nos i zatoki, objawy grypy lub przeziębienia a może infekcje ucha?

Wszystkie te dolegliwości są związane z zakażeniem układu oddechowego przenoszonym drogą kropelkową, za które odpowiedzialne są wirusy. Ocenia się, że u 60-90% dzieci, zgłaszanych do lekarza, bezpośrednią przyczyną zachorowania jest wirusowe zakażenie dróg oddechowych. To najczęstsze schorzenie o charakterze rodzinnym. Pocieszający dla rodziców jest fakt, że występowanie wirusowego zakażenia górnych dróg oddechowych zmniejsza się wraz z wiekiem. Dzieci w okresie przedszkolnym chorują przeciętnie od 4 do 8 razy w roku, dzieci w wieku szkolnym średnio od 2 do 6 razy, a dorośli średnio od 2 do 5 razy w roku. 1 Siła z natury
W ostatnich latach coraz większym zaufaniem, we wspomaganiu tradycyjnego leczenia
zakażeń wirusowych dróg oddechowych, cieszą się preparaty pochodzenia roślinnego.
W syropach ZATOGRIP, SAMPELIN, SINOS zawarto ekstrakty, o udokumentowanym działaniu
w obrębie nosa, zatok, gardła, ucha i oskrzeli:
– Dziewanna wielkokwiatowa wykorzystywana we wspomaganiu leczenia nieżytów górnych dróg oddechowych, stanów zapalnych oskrzeli i płuc, infekcji ucha środkowego, zapalenia błony śluzowej jamy ustnej, przełyku, gardła, krtani.
– Ziele werbeny może pomóc przeciwzapalnie, wykrztuśnie, przeciwbakteryjnie oraz
sekretolitycznie.
sinos
– Z pelargonii afrykańskiej wspomaga wydalanie zalegającej wydzieliny z dróg oddechowych, dzięki czemu jest wykorzystywana w stanach zapaleniach oskrzeli, w przeziębieniu, w infekcjach zatok oraz stanach zapalnych gardła i migdałków.

Nowości na wirusy

Dzięki syropowi ZATOGRIP® łagodzimy wszystkie najważniejsze objawy większości infekcji
najmłodszych pacjentów. ZATOGRIP to syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po
ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach: nieżytu nosa i infekcji wirusowych. To
jedyny na rynku syrop o takim składzie, którego składniki wspomagają zatkany nos i zatoki, jak
również pozostałe objawy grypy i przeziębienia. Kompleksowo i silnie wspomaga w walce z objawami infekcji, dzięki połączeniu 2 syropów w 1. Zapewnia rozwiązanie wszystkich pojawiających się objawów infekcji.
ZATOGRIP zawiera wyższe dawki ziela werbeny, dzięki czemu ułatwia samooczyszczanie zatok
i działa przeciwzapalnie oraz dziewanny wielkokwiatowej, która działa rozrzedzająco na
zalegającą wydzielinę w obrębie nosa i zatok oraz łagodzi stany infekcyjne uszu i gardła. Z kolei
ekstrakt z pelargonii łagodzi kaszel i wspiera cały układ oddechowy, a zawartość cynku działa
przeciwzapalnie.

sampeli

SAMPELIN® to podwójne uderzenie w grypę i przeziębienie, dzięki zdwojonej sile działania: pelargonii afrykańskiej oraz owoców bzu czarnego. SAMPELIN to syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach: grypy i przeziębienia. Skuteczność i bezpieczeństwo naturalnych substancji syropu SAMPELIN została potwierdzona na drodze badań klinicznych. Owoce bzu czarnego wykazują działanie przeciwwirusowe w grypie, a pelargonia afrykańska skraca czas trwania i intensywność objawów grypy i przeziębienia oraz łagodzi dolegliwości związane z układem oddechowym.
SINOS® zawiera werbenę, która ułatwia samooczyszczanie zatok, działa przeciwzapalnie i łagodzi ból gardła oraz dziewannę zalecaną wspomagająco w celu uwolnienia ucha od bólu. Składniki syropu SINOS posiadają potwierdzone działanie rozrzedzające wydzielinę w obrębie nosa i zatok oraz w leczeniu zapalenia gardła. SINOS to syrop o smaku malinowym przeznaczony dla dzieci po ukończonym 2 roku życia do postępowania w stanach niedrożnych zatok przynosowych i infekcji ucha środkowego. Uwalnia zatkany nos i zatoki oraz
dodatkowo zabezpiecza przed infekcjami uszu, dzięki wyższym dawkom dziewanny i werbeny.

We wszystkich syropach – ZATOGRIP®, SAMPELIN®, SINOS® – zawarta jest naturalna witamina
C z ekstraktu owoców aceroli (a nie syntetyczna) oraz Ksylitol, który wspomaga mineralizację
zębów .

Sposób użycia: 1 łyżeczka (5 ml) 2 razy na dobę.
Cena: Zatogrip- 22.00zł. Sampelin- 24.00 zł. Sinos- 18.00zł.
Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
1 Miśkiewicz-Orczyk K., Kycia-Marków M., Grzanka A., Paluch Z., Misiołek M., Interdisciplinary diagnosis and treatment of chronic sinusitis. Problemy medycyny rodzinnej, kwiecień 2011.

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img