Nowa placówka Grupy LUXMED pod marką PROFEMED

nowa placowka luxmed
Dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje piękno Grupa LUXMED uruchomiła właśnie nowe centrum medyczne – PROFEMED Medycyna Estetyczna. Placówka położona jest w centrum Warszawy, na VI piętrze budynku, w którym zlokalizowany jest hotel Marriott.

Dzisiejsze tempo życia, nadmiar obowiązków i nieustanna ocena, jakiej poddaje nas otoczenie, sprawiają, że możemy czuć się zestresowani, zagubieni i wyobcowani. To ogromny problem, niestety często niedoceniany, dlatego też ideą placówki PROFEMED Medycyna Estetyczna jest przywracanie równowagi między tym, co wewnętrzne, a tym, co zewnętrzne. Placówka została stworzona dla tych, którzy w codziennym zabieganiu pragną odnaleźć harmonię i spokój oraz wydobyć swoje wewnętrzne piękno. To właśnie dla nich powołano zespół specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z zaangażowaniem, empatią i pasją. W jego skład wchodzą lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy, specjaliści od akupunktury, osteopatii, fizjoterapii, masażu, a także psychoterapeuci, psychoseksuolog, psychodietetycy, a nawet wizażystka i brafitterka.
W placówce można zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić się, wykorzystując działanie lasera, wyszczuplić za pomocą urządzeń najnowszej generacji, a nawet dobrać bieliznę korygującą. Za pomocą aparatu VISIA można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry, co pozwoli zaplanować odpowiednie zabieg, a także systematycznie kontrolować efekty stosowanych terapii. Do dyspozycji klientów jest nawet minibiblioteczka z poradnikami z różnych dziedzin oraz szeroka gama profesjonalnych kosmetyków marki Obagi przeznaczonych do domowej pielęgnacji.
Zabiegi poprawiające wygląd zewnętrzny to tylko jeden z wielu elementów wpływających na dobre samopoczucie człowieka. Mając tego świadomość specjaliści dostosowują proces terapeutyczno-zabiegowy do indywidualnych potrzeb każdego zgłaszającego się do placówki pacjenta, starają się przy tym dostrzec i poprawić wszystkie aspekty życia.

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img