Hepatil slim- suplement diety na wątrobę

Hepatil slim- suplement diety na wątrobę

Hepatil slim- suplement diety na wątrobę

Hepatil slim – suplement diety na wątrobę . Z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet powstał wysokiej jakości produkt – Hepatil Slim. Zawarta w nim S – Formuła dba o linię, a dodatkowo wspiera pracę Twojej wątroby.

Każda kobieta dąży do utrzymania smukłej sylwetki. Niestety wraz z wiekiem nasz metabolizm zwalnia i coraz trudniej zachować młodzieńczą figurę. Co możemy zrobić? Bardzo ważne jest regularne i zdrowe odżywianie połączone z aktywnością fizyczną. Wtedy, kiedy jest to wskazane, warto sięgać po suplementy diety o przebadanym składzie, które wspomagają nasz organizm i prawidłowy metabolizm tłuszczów. Takim preparatem jest Hepatil Slim, nowość od znanej marki. Hepatil Slim powstał z połączenia kompozycji takich substancji jak Cholina i Yerba Mate, które wpływają na zdrowie wątroby, a jednocześnie sprzyjają zachowaniu smukłej sylwetki.
Cholina – wspomaga funkcjonowanie wątroby oraz przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów;
Yerba Mate (wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego) – pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała oraz sprzyja rozpadowi lipidów

Jak działa Hepatil Slim?


Hepatil Slim to suplement diety wspierający pracę wątroby, uzupełniający dietę w składniki przyczyniające się do wspomagania właściwego metabolizmu tłuszczów i zachowania prawidłowej masy ciała.

Czym Hepatil Slim różni się od innych suplementów diety na wątrobę?

Jest to nowy na rynku, wysokiej jakości produkt o przebadanym składzie. Posiada testy stabilności składników produktu, które zapewniają zgodność składu tabletki z deklaracją na opakowaniu. Nie jest to wymóg prawny dla suplementów na polskim rynku;
Hepatil Slim posiada wyjątkowe opakowanie 60 tabletek, które zmieści się w każdej damskiej torebce;

Zalecana dzienna porcja: 6 tabletek

Zalety Hepatilu Slim:
S – Formuła dba o Twoją linię i zdrowie wątroby

  • Ma przebadany skład
  • Jest korzystny cenowo
  • Wielkość opakowania: 60 tabletek

    Hepatil slim- suplement diety na wątrobę

    Hepatil slim- suplement diety na wątrobę

 

Pamiętaj, że dbanie o figurę można połączyć ze zdrowym suplementowaniem. Korzyści będą zarówno dla widoku jak i zdrowia.