Antidral® – potem już się nie przejmuj!

Antidral®   - potem już się nie przejmuj!

W okresie letnim problem osób z nadmierną potliwością narasta proporcjonalnie do zwiększającej się temperatury. Dłonie, stopy czy pachy są stale wilgotne nie tylko podczas
upałów, ale stają się krępującym problemem w każdych warunkach, nawet w klimatyzowanych
pomieszczeniach. Nie pozwól, by lato stało się koszmarem.


Osoby z nadmierną potliwością wydzielają pot w ilości znacznie większej niż ta potrzebna do termoregulacji ciała. Najczęstsze objawy to nadmierne i niepohamowane wydzielanie się potu pod pachami (40% przypadków) oraz na dłoniach i stopach (60% przypadków).1temperatury, stresu czy poddenerwowania. W wielu przypadkach jest to efekt:
Nadmierna potliwość to nie tylko skutek wysokiej • przyjmowania określonych leków
• nadczynności tarczycy
• chorób neurologicznych
• nadmiernej ilości używek: kawa, papierosy
• diety bogatej w ostre potrawy czy dużą ilość czekolady2
W odróżnieniu od innych preparatów dostępnych na rynku, Antidral® to lek OTC.
Antidral®:
• zmniejsza aktywność gruczołów potowych dzięki wysokiemu stężeniu chlorku glinu (10%);
• kompleksowe działanie: pachy, stopy, dłonie;
• posiada wygodny aplikator roll-on.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informację dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu i zdrowiu.
1 Sisk, Jennifer, Hyperhidrosis, Gale Encyclopedia of Children’s Health: Infancy through Adolescence, 2006
2 Schwartz, Robert A., MD, Medscape Reference Drugs, Conditions & Procedures; www.medscape.com, 2011

Jak działa Antidral®?

Chlorek glinowy zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi funkcjonalne zakończenia gruczołów wydzielania zewnętrznego. Po zastosowaniu produktu leczniczego Antidral® ciśnienie wewnątrz światła przewodu potowego wzrasta (system sprzężenia zwrotnego), w wyniku czego zahamowane zostaje wydzielanie potu z gruczołów potowych. Pozostałe składniki preparatu ułatwiają wchłanianie substancji czynnej oraz znacznie ograniczają możliwość wystąpienia zakażeń naskórka. Antidral leczy, a nie jedynie maskuje objawy i właśnie to odróżnia go od innych produktów.

Sposób użycia:
Miejsca nadmiernie pocące się tj. stopy, dłonie, pachy, po umyciu i osuszeniu smarować w zależności od nasilenia dolegliwości, codziennie lub co drugi (trzeci) dzień.

spot_img

Najnowsze wpisy

Jak suszarka z pompą ciepła może odmienić twoje życie domowe?

Witaj w świecie, gdzie codzienne obowiązki domowe nie muszą być uciążliwe, a nowoczesne technologie stają się naszymi sprzymierzeńcami w walce o więcej wolnego czasu...

Bostonka: czy to groźna choroba? Co powinieneś wiedzieć

Wczesne objawy bostonki – jak rozpoznać chorobę? Pierwsze sygnały, które mogą nasuwać podejrzenie bostonki, to pojawienie się charakterystycznych wykwitów w jamie ustnej. Te mogą się...

Jak skutecznie wyleczyć opryszczkę?

Czy masz dość walki z nieprzyjemnymi i bolesnymi opryszczkami? Nie martw się, istnieją skuteczne sposoby na wyleczenie tego problemu! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak pozbyć się opryszczki raz na zawsze. Nie trać czasu na szukanie kolejnych metod - mamy dla Ciebie sprawdzone sposoby działające od zaraz! Zobacz sam/a!

Na czym polega SIBO – choroba, która atakuje układ pokarmowy?

Czy wiesz, że bakterie mogą być przyczyną poważnych problemów z układem pokarmowym? Poznaj SIBO - chorobę, która atakuje jelita i może wywołać wiele nieprzyjemnych objawów. Dowiedz się, jak rozpoznać i leczyć tę dolegliwość oraz jakie są jej potencjalne konsekwencje dla zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto zadbać o równowagę mikroflory jelitowej i unikać nadmiernego namnażania szkodliwych bakterii. Zapoznaj się z artykułem na temat SIBO już teraz!

Dieta genetyczna – o co z nią chodzi

Czy wiesz, że twoja dieta może być dostosowana do Twojego genotypu? Poznaj tajemnice diety genetycznej i dowiedz się, jakie produkty są dla Ciebie najkorzystniejsze. Odkryj nowy sposób na zdrowe odżywianie!
spot_img