Kiedy stres nie pozwala zasnąć

nervocalm

Nie możesz się wieczorem wyciszyć i spokojnie zasnąć, bo miałaś stresujący dzień? Nie ty jedna jesteś takim nocnym markiem. Stres i napięcie nerwowe powoduje problemy z zasypianiem u coraz większej liczby kobiet. Mamy dla Ciebie koło ratunkowe – NervoCalm Noc – nowy suplement diety, który dzięki specjalnie dobranym składnikom pomoże Ci ukoić nerwy i spokojnie zasnąć.

Co wieczór powtarza się ten sam scenariusz. Próbujesz się wyciszyć, zamknąć oczy i usnąć, ale nic z tego. Przewracasz się z boku na bok i choć jesteś zmęczona po całym dniu bez wytchnienia, to sen nadal nie przychodzi. Twoje problemy z zasypianiem mogą mieć podłoże emocjonalne. W ciągu dnia jesteś spięta, zdenerwowana. Żyjesz „na wysokich obrotach”, w nadmiarze obowiązków i natłoku informacji. Często wieczorem zaczynasz rozmyślać o kolejnym dniu pracy, o sprawach domowych, finansowych. Niestety, jeśli zabierasz zbyt dużo emocji do sypialni, jesteś rozdrażniona i niespokojna to nic dziwnego, że nie jesteś w stanie zasnąć. Twój umysł jest po prostu zbyt „zajęty” rozmyślaniem nad problemami dnia codziennego. Takie długotrwałe i nadmierne napięcie nerwowe może powodować trudności z zasypianiem.

Wystąpienie właśnie problemów ze snem, może być jednym z pierwszych sygnałów, że nie radzisz sobie z długotrwałym stresem.

Jak pokonać stres i spokojnie zasnąć?

Dlatego ważne jest, żeby skutecznie walczyć z tym problemem wszelkimi możliwymi i dostępnymi środkami. Kiedy jesteś spięta, nie możesz się wyciszyć i spokojnie zasnąć powinnaś zadbać o kilka elementów. Po pierwsze zwróć uwagę, aby w sypialni nie było zbyt jasno; zaciągnij zasłony, żaluzje.
Pomieszczenie, w którym zasypiasz musi być dobrze przewietrzone (nawet w czasie zimy). Wyłącz także wszelkie sprzęty typu telewizor, komputer, laptop. Unikaj też obfitych posiłków i objadania się przed snem.

Jeśli mimo wszystko nadal trudno Ci się wyciszyć, zrelaksować i zasnąć możesz wówczas sięgnąć po ziołowy suplement diety NervoCalm Noc, który został właśnie stworzony z myślą o osobach mających trudności z zasypianiem z powodu stresu. Jest to kompleksowe, naturalne i bezpieczne wsparcie dla osób żyjących w napięciu nerwowym i dążących do uzyskania stanu odprężenia i wyciszenia w godzinach wieczornych i nocnych.

Naturalne i bezpieczne

NervoCalm Noc zawiera przede wszystkim naturalne i bezpieczne ziołowe składniki, które uspokajają, pozwalają uzyskać stan odprężenia i relaksu oraz pomagają zasnąć. NervoCalm Noc wyróżnia się jednymi z najsilniejszych dawek składników*.
– Ekstrakt z szyszek chmielu zwyczajnego ułatwia zasypianie, wpływa kojąco na ośrodkowy układ
nerwowy (wysoka dawka chmielu tj. 400 mg).
– Ekstrakt z liści zielonej herbaty (l-teanina) pozwala uzyskać stan odprężenia i relaksu. Należy do aminokwasów, naturalnie występujących w liściach zielonej herbaty. Charakteryzuje się działaniem uspokajającym , łagodzi skutki stresu i niepokoju (wysoka dawka l-teaniny tj. 200 mg)
– Ekstrakt z owoców męczennicy lekarskiej (passiflora) – unikatowy składnik, który wspomaga
zachowanie stanu spokoju, poprzez zmniejszenie pobudzenia
– Ekstrakt z liści melisy lekarskiej przyczynia się do uzyskania optymalnego odprężenia, pomaga
zmniejszyć napięcie, uspokaja.
NervoCalm Noc to bezpieczna pomoc, która przyniesie Ci wieczorne ukojenie i odprężenie. Twoje koło ratunkowe na spokojne zasypianie.
Sposób użycia: od 1 do 2 tabletek dziennie ok. 1 godzinę przed snem.
Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
*dotyczy składników zawartych w NervoCalm Noc vs te same składniki w innych suplementach na sen przy dawkowaniu dziennym 2 tabletek